Motoryzacja

Volvo jazda testowa – wypróbuj samochód przed zakupem we Wrocławiu

Nie każdy w momencie zakupu samochodu może mieć pewność, że dany pojazd będzie właśnie tym idealnym i wymarzonym. Nie wystarczy jedynie, że będzie Ci się podobał wizualnie i posiadał odpowiednie wyposażenie. Oczywiście – to bardzo ważne aspekty i nie można ich pomijać, jednak oprócz tego auto musi sprawdzać się również podczas codziennego użytkowania. Jak to sprawdzić? Najlepszym rozwiązaniem jest wybranie się na jazdę testową.

Jakie są zalety jazdy próbnej?

Zalet jazdy próbnej jest wiele – to nie tylko sposób na zapoznanie się z danym pojazdem. Podczas jazdy testowej jesteś w stanie podjąć ostateczną decyzję dotyczącą zakupu konkretnego samochodu. Co możesz podczas niej sprawdzić?

 • styl prowadzenia danego pojazdu – wielu kupujących samochód mylnie sądzi, że podjęcie decyzji na temat zakupu konkretnego samochodu jest łatwe i wystarczy do tego kilka opinii w Internecie. To oczywiście błąd – nie można kupować auta bez dokładnych oględzin. Oprócz tego samodzielna jazda samochodem to zupełnie inne doświadczenie i dopiero odbycie jazdy próbnej sprawia, że jesteś w stanie poczuć dane auto, jego przyspieszenie czy płynność prowadzenia;
 • komfort poruszania się samochodem – wybierając się na jazdę testową, zwróć uwagę elementy takie jak precyzja prowadzenia – jak pojazd skręca oraz działanie układu hamulcowego. Oprócz tego możesz sprawdzić, czy samochód jest wygodny. Zakup pojazdu to duży wydatek, dlatego nie ma sensu kupować auta, które będzie sprawiało dyskomfort w trakcie jazdy; układ i twardość foteli również ma znaczenie;
 • jak auto zachowuje się w różnych sytuacjach – kiedy wybierasz się na jazdę próbną, upewnij się, że mądrze wykorzystasz okazję i przyjrzyj się wszystkim funkcjom, zgodnie ze swoimi potrzebami i wymaganiami. Spróbuj również pojeździć samochodem po różnych drogach – sprawdzisz, jak wytrzymały jest pojazd. Pamiętaj jednak, że nie chodzi o to, by auto wróciło do salonu zniszczone;
 • pojemność samochodu – wybierając się na jazdę próbną, należy również sprawdzić przestrzeń ładunkową samochodu. Nie zapomnij też o swojej rodzinie – czy jest dla niej wystarczająco dużo miejsca;
 • ostatnie zmiany – technologia się zmienia, dlatego bardzo ważne staje się odbycie jazdy próbnej – dzięki temu zapoznasz się z nowymi rozwiązaniami technologicznymi i funkcjami samochodu. Systemy takie jak utrzymywanie pasa ruchu, wspomaganie jazdy i wspomaganie skrętu jeszcze kilka lat temu nawet nie były dostępne.

Volvo jazda testowaWrocław i okolice

Wiesz już, dlaczego jazda próbna jest tak ważna. Jednym z dealerów samochodowych, który oferuje tę usługę, jest V-Motors – w salonie tym dostępne są różne pojazdy marki Volvo. Szwedzki producent samochodów jest jednym z bardziej popularnych w Polsce; zyskał uznanie w naszym kraju, ponieważ auta marki Volvo są niezwykle wytrzymałe. Szwedzi stawiają na jakość, a ich myślą przewodnią jest tworzenie pojazdów, które będą dostosowane do trudnych, skandynawskich warunków.

Jak możesz przejechać się autem Volvo? Jazda testowa na terenie Wrocławia musi być wcześniej umówiona – możesz to zrobić poprzez stronę internetową V-Motors. Wystarczy, że wybierzesz samochód, który chciałbyś sprawdzić, preferowaną datę oraz dane kontaktowe – imię i nazwisko, numer telefonu, e-mail. Możesz również wysłać wiadomość do V-Motors, w której opiszesz swoją prośbę lub preferencje.

Jakie Volvo jest dostępne podczas jazdy testowej na terenie Wrocławia?

Oferta dealera V-Motors jest bogata – do wyboru masz pojazdy o różnym typie nadwozia; każdy z pewnością znajdzie dla siebie idealny samochód. Wliczają się tu zarówno SUV-y, crossovery, kombi, jak i sedany. Oto lista dostępnych modeli:

 • XC90;
 • XC60;
 • XC40;
 • S90;
 • S60;
 • V90;

Volvo jazda testowa – jak wygląda we Wrocławiu?

Kiedy już ustalisz termin jazdy testowej, wystarczy, że w dany dzień udasz się do salonu V-Motors. Koniecznie zabierz ze sobą prawo jazdy – po okazaniu odpowiedniego dokumentu konsultant zaprowadzi Cię do wybranego pojazdu i będzie towarzyszył Ci przez całą drogę, a później pozostaje do Twojej dyspozycji. Posiada on odpowiednią wiedzę, by szczegółowo odpowiedzieć Ci na każde pytanie, dlatego umów się na jazdę testową Volvo we Wrocławiu już dziś!